نام استارتاپ: برترین پیشنهاد

وب سایت: bartarinpishnahad.com

سال تاسیس: ۱۳۹۵

موضوع: اطلاع رسانی، مشاوره و ارائه تخفیف برای خرید کالای دیجیتال
نام صاحب استارتاپ: سپهر محمد و ایمان فخاری

توضیح بیشتر:
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که زمان و هزینه زیادی برای انتخاب و خرید لپ تاپ یا موبایل صرف کنید ولی در آخر از خرید خود ناراضی باشید. قطعا انتخاب مناسب ترین کالای دیجیتال و پیدا کردن بهترین فروشگاه آن محصول، کار آسانی نیست.

سامانه برترین پیشنهاد با هدف کمک به خریداران برای انتخاب بهترین محصول و بهترین فروشگاه، فعالیت خود را از سال ۹۵ آغاز کرده است. سپهر محمد، مدیر عامل شرکت مبتکران نرم افزار حامی، عدم دسترسی خریداران به اطلاعات صحیح و موثق در رابطه با محصول، شفاف نبودن قیمت های برخی فروشگاه های آفلاین و ضعف بعضی از فروشگاه های اینترنتی در جلب اعتماد خریداران را از جمله مشکلات بازار خرید و فروش کالا های دیجیتال و انگیزه راه اندازی این سامانه عنوان کرد.

یکی از نقاط قوت برترین پیشنهاد، بانک اطلاعاتی جامع و دقیق محصولات است که توسط کارشناسان با استناد به مستندات شرکت سازنده و بررسی های عینی تهیه می شود. کاربران همچنین می توانند در بحث و گفت وگو در رابطه با محصول شرکت کنند و از نقد و بررسی خریداران واقعی آن کالا مطلع شوند. از دیگر امکانات ابتکاری سامانه می توان به سیستم پیشنهاد دهی هوشمند لپ تاپ اشاره کرد که با پرسیدن چند سوال کلی درباره نیاز ها و اولویت های کاربر، مناسب ترین لپ تاپ ها را به وی معرفی می کند.

Share

2 دیدگاه ها

 1. سعید معتمدی گفت:

  ایده اش که بکر بنظر میرسه و پیاده سازیش هم عالیه. امیدوارم موفق باشید
  من هم یه ایده مرتبط (و به نوعی مکمل) تو ذهن دارم که به زودی استارتشو میزنم. در آینده میتونیم با هم همکاری داشته باشیم

  سعید معتمدی

 2. این که هزینه مشاورش همگی میره پای تلفن و پاسخ گویی!!!
  ولی به هر حا خوبه و تو ایران حدالقل رقیب کم دارید!
  امیدوارم کوفق باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *