ثبت استارتاپ


به منظور ثبت رایگان استارتاپ خود برای نمایش و معرفی آن در استارتاپ شو فرم زیر را تکمیل نمایید:

* نام صاحب استارتاپ :

* آدرس پست الکترونیکی :

* نام استارتاپ :

*‌ وب سایت :

* سال تاسیس :

* موضوع و شاخه فعالیت :

* توضیحات بیشتر نهایتا ۱۵۰ کلمه:

قوانین ثبت را خوانده ام و می پذیرم.


چرا ثبت استارتاپ


تمامی استارتاپ ها بعد از ساخته شدن احتیاج به دیده شدن دارند، راه های مختلفی برای دیده شدن وجود دارد، اما راه هایی مثل تبلیغات هزینه های زیادی را بر دوش صاحبان استارتاپ ها می گذارد و یا اگر هم زیاد نباشد شاید پرداخت هزینه در ابتدا راه و برای یک ایده و کسب و کاری که هیچ آینده ای از اون نمی توان متصور شد کار درستی نباشد. به همین دلیل عدم وجود یک رسانه و یا یک ویترین به منظور معرفی و نمایش رایگان تمامی این کسب و کارهای نوپا و به طور کلی استارتاپ ها، حتی اگر مدت زمان زیادی هم از احداث آنها گذشته باشد محسوس است. ویترین و رسانه ای که می تواند پله ای برای برند شدن شما باشد، ویترینی که یک تبلیغ رایگان محسوب شده و می تواند نقش زیادی در بهتر دیده شدن کسب و کار شما ایفا کند، بعلاوه شاید کسب و کار معرفی شده در این ویترین توسط سرمایه گذاران دیده شده و این می تواند برای شما جذب سرمایه به همراه داشته باشد. به همین راحتی با یک تیر به دو هدف می زنید. هم معرفی و تبلیغ و هم جذب سرمایه!


قوانین ثبت استارتاپ


صاحبان استارتاپ ها به جهت ثبت وب سایت خودشان در بانک اطلاعاتی استارتاپی (استارتاپ شو) باید موارد زیر را در نظر بگیرند:
۱- راه اندازی کامل وب سایت.
۲- پشتیبانی کامل از زبان فارسی.
۳- مخالفت نداشتن فعالیت، محتوا و ایده استارتاپ با قوانین اسلامی و همچنین قوانین جمهوری اسلامی ایران.
۴- استارتاپ محسوب شدن (پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با مفهوم استارتاپ به این صفحه سر بزنید و یا توضیح پایین وب سایت را به دقت مطالعه فرمایید).
۵- ضعیف نبودن و کارا بودن طراحی اینترفیس.
۶- کپی نبودن ایده شما از ایده های معروف دیگر فارسی.
۷- به روز بودن وب سایت شما.


لازم به ذکر می باشد که این قوانین ممکن است به مرور زمان اضافه شود و یا تغییر نماید، لذا استارتاپ شو این حق را بر خود می بینید که در صورت تغییر قوانین، استارتاپ های موجود در بانک را مجددا بررسی نموده و در صورت مطابق نبودن آن ها با قوانین اضافه شده و جدید اقدام به حذف استارتاپ و یا تذکر به جهت اصلاح موارد به صاحبان آنها بنماید.