اصول تجارت الکترونیک در فروشگاه های آنلاین

razinarazi
راضی ناراضی
آبان ۳۰, ۱۳۹۳
shariksho
شریک شو
آذر ۳, ۱۳۹۳

اصول تجارت الکترونیک در فروشگاه های آنلاین

یکی از راه های ایجاد کسب و کار ، روی آوردن به دنیایی به اسم تجارت الکترونیک است . ایجاد کردن یک فروشگاه آنلاین از راه های ایجاد یک کسب و کار اینترنتی می باشد ، فروشگاه آنلاین به هر وب سایتی که متصل به درگاه پرداخت الکترونیک باشد و به نوعی جنس یا محصولی را مورد معامله قرار دهد گفته می شود.موارد زیادی در احداث یک کسب و کار اینترنتی دخیل و مهم می باشد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-مدیریت مشتری:به این معنا که بتوانیم مطالبات کاربران و مشتریان خود را فراهم آورده و یک سازمان دهی خاص در خصوص رفتار با کاربرانمان داشته باشیم.

– SEO و SEO : SEM به معنای بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو به منظور افزایش بازدید کنندگان وSEM به معنای بازاریابی به کمک موتورهای جستجو است.

-مدیریت محصولات:ارائه محصولات با کیفیت بالا و البته با گارانتی و همینطور شرایط پس از فروش و تلاش برای موجود بودن محصولات در تمام اوقات سال.

-مدیریت کمپین:کمپین های تبلیغاتی از راه های اصلی جذب بازدید کنندگان و معرفی محصولات شما  هستند که باید به صورت صحیح مدیریت و بهینه بشوند ، مهندسی تبلیغات یکی از مباحث مهم در تجارت الکترونیک است .

-طراحی یک رابط کاربری برای مشتری:اختصاص دادن یک صفحه اختصاصی به کاربر مهمان ها و کاربر عضو ها برای عملیات خریدشان ، می تواند وجه تمایز شما از دیگران باشد.

-مقیاس پذیری:توجه به بازار حقیقی برای ارائه محصولاتتان به صورت مجازی ، شما را به موفقیت نزدیک تر می کند ، همیشه باید بدانید گزینه اول خرید ها به صورت واقعی است پس برای اینکه بتوان مشتری را جذب کنید باید با بازار واقعی یک فرق کوچیک داشته باشید ، فرق های بزرگ بی اعتمادی را همراه خواهد داشت.

-امنیت:حفظ اطلاعات کاربرات ثبت نام کرده ، حفظ اطلاعات حساب ها در صورت دریافت توسط شما و ثبات در فروشگاه شما همگی در زمینه امنیت قابل بحث است.

-تحلیل:تحلیل رفتار کاربران و بینندگان کمک زیادی به شما در جهت جذب آنها خواهد کرد.

-خبرنامه:خبرنامه به صورت ایمیلی و پیامکی وسیله لازم و ضروری برای صدا کردن مشتریانتان در زمان های خاص می باشد.

-ارسال:ارسال به موقع و سریع و سالم محصولات و اطمینان از رسیدن آنها وجه تمایز شما می باشد

نوشته ای از : هومن رضوانی 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *