پاساژ
ژوئن 19, 2017
فست‌بیمه
ژوئن 21, 2017

رپورتاژ: بیمه‌‌کلیک

در بیمه‌ کلیک آینده را امروز تضمین کنید

این مصرع شیخ اجل سعدی شیراز  که می‌گوید: «عاقل آن است که اندیشه کند پایان را» یکی از مدیریتی‌ترین جملات برای زندگی امروز محسوب می‌شود. برای آینده‌نگری و ارزیابی عمق افق دید افراد، کافیست شاخص‌هایی را در کار و زندگی آنها جستجو کنید که نماد آینده اندیشی است، مثل بیمه. بیمه امروز یک محصول یا خدمت صرف نیست. بیمه نماد یک تفکر است و هر تفکری می‌تواند جزئیات متفاوت و تاثیرگذاری نسبت به تفکر دیگر داشته باشد. هرچقدر افراد بیمه‌نامه‌های اختیاری بیشتر با پوشش‌های مناسب‌تری  مانند بیمه عمر داشته باشند، تفکر اندیشه‌محور بیشتری نسبت به فردا دارند و طبیعتاهم استرس‌ کمتری را در هنگام مواجه با حوادث تجربه می‌کنند.

باید پذیرفت که اکثر افراد در مقابل پیشامدهای آینده شانس برابر دارند، اما تنها نحوه برنامه‌ریزی و نوع نگاه به است که تفاوت آینده افراد را نشان می‌دهد، مسئولیت اکثر مهندسان و پزشکان در قبال شغل خود مشابه یکدیگر است. همین طور وضعیت رانندگان در هنگام رانندگی یا مدیران شرکتها و کارخانجات، اما در هنگام بروز یک حادثه یا مشکل غیر قابل پیش‌بینی،اقدامات صورت گرفته برای آینده است که آینده آنها را متفاوت خواهد کرد. کافیست شرایط دو مغازه‌داری را در ساختمان فروریخته پلاسکو تصور کنید که یکی تمام دارایی و کسب و کار خودرا اصولی و دقیق بیمه کرده بود از جمله بیمه عمر و سرمایه گذاری ، بیمه مسئولیت ، بیمه آتش سوزی و دیگری خیر.

بیمه امروز یک صنعت پیچیده و پرجزئیات است. شاید برای  شما هم مثل بسیاری از افراد دیگر، امکان‌پذیر نباشد که مشاور بیمه‌ای اختصاصی داشته باشید – که البته با رشد و پیشرفت فناوری نیازی هم نیست –کارگزاری بیمه بانیان آسمان آبی باسامانه‌ی خدمات بیمه‌ای «بیمه‌کلیک»یکی از بهترین بسترهای ارائه خدمات آنلاین بیمه‌ای است که علاوه بر امکان مشاوره برای خرید بیمه‌نامه، شما را قادر می‌سازد از هر یک از شرکت‌های بیمه‌ای کشور که تمایل دارید بیمه‌نامه خریداری کنید. «بیمه کلیک» به لحاظ ماهیت کارگزاری نماینده بیش از ۲۰ شرکت فعال صنعت بیمه کشور است.

برای این که بدانید چه بیمه‌نامه‌ای را از چه شرکتی و با چه شرایطی خریداری کنید کافیست شماره تماس خود را به بخش مشاوره رایگان بیمه‌کلیک ارسال کنید تا مشاوران این شرکت در اولین فرصت با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی کنند. همچنین برای درخواست هرگونه مشاوره و استعلام بهترین نرخ بیمه‌نامه از کلیه شرکت‌های بیمه‌ای دولتی و خصوصیمی توانید با شماره های ۸۸۲۴۷۰۱۷ الی ۱۸ و ۸۸۲۴۵۵۲۰ تماس حاصل نمایید. این راهنمایی شامل استعلام، بررسی و مشاوره در مورد کاهش  خطرپذیری شما در خرید بیمه‌نامه و همچنین اطمینان از شرایط جامع‌بیمه‌نامه انتخابی شما خواهد بود.

ارائه انواع بیمه‌نامه‌های عمومی و تخصصی به‌همراه توضیحات کامل و طرح‌های آن مزیت قابل توجه دیگر سامانه بیمه‌کلیک است در سامانه بیمه کلیک انواع بیمه‌نامه‌: مانندانواع بیمه‌عمروسرمایه‌گذاری به همراه مزایای بیمه عمر وسرمایه گذاری و انتخاب بهترین بیمه عمر و سرمایه گذاری ، بیمه مسئولیت ، بیمه های مسافرتی ، باربری، آتش سوزی،  بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه با بهترین نرخ و شرایط قابل استعلام و سفارش است. همچنین اگر تمایل دارید در مورد هر یک از بیمه‌نامه‌های ذکر شده اطلاعات بیشتری بدست آورید یا اخبار بیمه‌ای را دنبال کنید، وبلاگ بیمه‌کلیک اطلاعات و اخبار مفیدی با موضوع بیمه در اختیار شما قرار می‌دهد.

مزیت قابل توجه و مهم دیگر این سامانه قابلیت  اطلاع‌رسانی خودکار جهت یادآوری پایان تمدید مدت‌زمان بیمه‌نامه‌ها ست.بطور مثال  کافیست مشخصات بیمه شخص ثالث خودتان را در قسمت «یادآوری تمدید بیمه» وارد کنید تا قبل از اتمام بیمه‌نامه، بیمه کلیک تمدید آن را به صورت خودکار به شما یادآوری کند. در سامانه بیمه‌کلیک علاوه بر سفارش آنلاین بیمه‌نامه می‌تواند اقساط حق بیمه خود را نیز به صورت آنلاین پرداخت نمایید. بیمه کلیک به شما کمک کنید در تمام مراحل زندگی و کسب و کار یک مجموعه تخصصی خدمات بیمه‌ را به صورت تمام وقت در اختیار داشته باشید.

آدرس سایت :

bimeclick.com

 

Share

دیدگاه ها بسته شده است