امروزه فروشگاه های مختلف آنلاین و غیر آنلاین برنامه های فروش بسیار متنوعی دارند، ارائه تخفیف هفتگی، تخفیف ماهانه و حتی تخفیف روزانه بخش مهمی از برنامه های پیش برد فروش فروشگاه ها شده است. هفت چین به شما کمک می‌کند تا با آگاهی از تخفیف فروشگاه های مختلف خرید هفتگی خود را به صرفه تر کنید. در هفت چین می توانید هر هفته از تخفیف برترین فروشگاه های آنلاین و غیر آنلاین مطلع شده و با توجه به نیازهای خرید خود تصمیم بهتری بگیرید. با هفت چین می توانید تصمیم بگیرید سبد مورد نیاز هفتگی خود را در کدام فروشگاه نزدیک محله خود با تخفیف بیشتری تهیه کنید. در هفت چین طیف متنوعی از کالاها شامل: تخفیف سوپر مارکت، تخفیف کالای دیجیتال، تخفیف لوازم خانگی برقی، تخفیف مد و لباس، تخفیف خانه و اداره، تخفیف مادر و کودک، تخفیف زیبایی و سلامت، تخفیف ورزش و سرگرمی، تخفیف ابزار و لوازم و تخفیف فرهنگ و هنر ارائه می شود

در سایت هفت چین محصولات موجو در برنامه فروش ویژه در قالب یک کاتالوگ طراحی می شوند که قابلیت کلیک کردن دارند.

زمانی که کاربر بر روی کاتالوگی کلیک می کند وارد صفحه اختصاصی آن کاتالوگ می شود:

haftchin3 haftchin1 haftchin2

و در آنجا می تواند بر روی هر محصول به صورت مجزا کلیک کرده و جزئیات مربوط به اون محصول رو مشاهده کند.

همچنین با توجه به روش فروش فروشگاه(فروش آنلاین یا فروش در فروشگاه های فیزیکی) می تواند از طریق کلیک بر روی گزینه فروش آنلاین وارد سایت فروشگاه مربوطه شود و در همان جا اقدام به خرید محصول دیده شده در سایت کند.یا با کلیک بر روی گزینه از کجا بخرم آدرس شعبه های فروشگاه مربوطه را بر روی نقشه ببیند و نزدیک ترین شعبه به خانه یا محل کار خود را برای خرید انتخاب کند.

 

هفت‌چین به شما کمک می‌کند تا با آگاهی از طرح­های فروش ویژه فروشگاه­های مختلف خرید هفتگی خود را به صرفه  تر کنید. در هفت‌چین می توانید هر هفته از تخفیف برترین فروشگاه های آنلاین و غیر آنلاین مطلع شده و با توجه به نیازهای خرید خود تصمیم بهتری بگیرید. با هفت‌چین می توانید تصمیم بگیرید سبد مورد نیاز هفتگی خود را در کدام فروشگاه نزدیک محله خود با تخفیف بیشتری تهیه کنید.

­ هفت چین برای فروشگاها و برندها­

تمام فروشگاه های آنلاین و غیر آنلاین با عضویت در سایت هفت‌چین و اضافه نمودن فروشگاه خود می توانند تخفیف های کالا و خدمات خود را به هفت چینی ها معرفی نمایند.

وب سایت: http://haftchin.com

Share

دیدگاه ها بسته شده است