نام استارتاپ: مرکز آموزش های آنلاین

وب سایت: http://onlineamoozesh.com

سال تاسیس: ۱۳۹۳

موضوع و شاخه فعالیت: آموزش آنلاین برای همه و کسب درآمد

نام صاحب استارتاپ: محسن اخوان

توضیح بیشتر:
مرکز آموزش های آنلاین سایت تخصصی است که بر پایه ارائه خدمات آموزشی از طریق وب راه اندازی شده است. در این سایت می توان از خدماتی مانند ارائه دوره های آموزشی، وبینار یا کنفرانس های تحت وب و اجاره کلاس مجازی برای تدریس استفاده کرد. سایت مرکز آموزش های آنلاین برای کسانی که تخصصی دارند و می توانند آن را به دیگران آموزش دهند فضای مناسبی را ایجاد کرده است به اینصورت که فقط با ثبت نام در سایت و درخواست اجاره کلاس، امکانات مورد نیاز برای برگزاری دوره در اختیار مدرسین و دانشجویان قرار می گیرد.
امکانات سایت در بخش آموزش و بخش وبینار به صورت کاملا تعاملی، دوطرفه و آنلاین است و دانشجو و مدرس همانند فضای واقعی تدریس، با هم در ارتباط هستند. امکان ضبط دوره ها، برگزاری دوره ها در تمام ساعات روز و با توافق طرفین، امکان پراخت شهریه ها به صورت اقساط و .. از دیگر امکانات این سایت می باشد.
از مزایای استفاده از خدمات مرکز آموزش آنلاین می توان به این موارد اشاره کرد: کسب درآمد اینترنتی از طریق تدریس، استفاده از بستر موجود سایت برای معرفی و اشتراک گذاری خدمات و توانایی های خود، حذف هزینه های مالی و زمانی رفت آمد به کلاسهای فیزیکی، امکان حضور در سمینار ها و کنفرانسهای خارج از محیط محل سکونت و کار و ..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *