نام استارتاپ: واسط

وب سایت: va3t.com

سال تاسیس: ۱۳۹۵

موضوع: فین تک

نام صاحب استارتاپ: پیام کریمیان

توضیح بیشتر:
دسته ای از معاملات روزمره ما در محیط های قانونی و قابل پیگیری مانند مغازه ها، فروشگاه های اینترنتی و… انجام می شود که براحتی قابل پیگیری هستند. اما دسته دیگری از معاملات هستند که در بسترهای غیر رسمی انجام می شوند. مانند خرید از اشخاص، یا خرید از طریق سایت های غیرفروشگاهی یا سامانه های نیازمندی، شبکه های اجتماعی و… .
در این دسته از معاملات همواره نگرانی عدم تعهد طرفین وجود دارد. خریدار تمایل دارد تا مبلغ را پس از دریافت کالا یا خدمات پرداخت کند و فروشنده نیز حاضر به ارائه قبل از دریافت وجه نیست.

واسط با درک این نیاز یک محیط ثالث را برای نقل و انتقال وجوه در معاملات بوجود آورده است. وجه معامله توسط خریدار به واسط پرداخت می شود. فروشنده اقدام به ارائه کالا و خدمات خود به خریدار می کند. سپس در صورت رضایت خریدار، وجه به فروشنده پرداخت می شود.
از آنجایی که پیش از انعقاد معامله و پرداخت وجه توسط خریدار کلیه مفاد معامله در سامانه واسط ثبت می شود و پس از پذیرش طرفین غیرقابل ویرایش می باشد، این امکان وجود دارد که در صورت اختلاف بین طرفین با استناد به جزئیات معامله اختلاف طرفین حل شود.
همچنین یک سامانه گفتگو برای هر معامله وجود دارد تا خریدار، فروشنده و واسط به گفتگو بپردازند و ادله خود را در مورد معامله ارائه کنند.
واسط امکانات کامل برای مدیریت امور مالی یک معامله را فراهم می کند. انتقال وجوه را می توانید در نهایت آسودگی خاطر انجام دهید.

Share

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *