Warning: file_put_contents(): Only 0 of 122 bytes written, possibly out of free disk space in /home/adminstw/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/includes/class-wp-optimize-htaccess.php on line 135

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 122 bytes written, possibly out of free disk space in /home/adminstw/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/includes/class-wp-optimize-htaccess.php on line 135
رپورتاژ: زود شور | استارتاپ شو

از این به بعد شستن لباس‌های خودتان را هم به دست اینترنت بسپارید؛ آشنایی با اپلیکیشن زودشور

در دنیای زندگی می‌کنیم که هر روز ارائه سرویس‌هایی در بستر اینترنت در حال افزایش است و باید این را قبول کنید که بزودی در آینده‌ای نه چندان دور درصد بالایی از فعالیت‌های روزمره را می‌توان به صورت اینترنتی سروسامان داد. یکی از اصلی‌ترین مزایای استفاده از سرویس‌های در بستر اینترنت، صرفه جویی قابل توجه در زمان هر فرد است. به احتمال زیاد تاکنون توسط اپلیکیشن‌های مطرح برای خود تاکسی گرفته اید یا حتی سفارش غذا داده اید اما قصد داریم شما را با اپلیکیشنی آشنا کنیم که می‌توان خشکشویی همیشه همراه شما باشد! در ادامه همراه باشید.

سرویس خشکشویی آنلاین زود شور با هدف ارائه خدمات مربوط به خشکشویی در سال ۹۵ به عنوان یک استارت آپ راه اندازی گردید.
سرویس خشکشویی آنلاین زود شور با هدف خدمت رسانی سریع به کاربران در نظر دارد این فرآیند را به نحو احسن و به صورت کاملا اینترنتی در قالب اپلیکشن و وب سایت برای کاربران عزیز فراهم آورد.
شما خیلی ساده میتوانید سفارش خشکشویی خود را از طریق سایت zoodshoor.com و یا ازطریق نرم افزار تلفن همراه ثبت نمایید و سپس همکاران ما با مراجعه به آدرس ثبت شده شما لباسها را تحویل خواهند گرفت و پس از ۴۸ ساعت لباس را پس از فرآیند خشکشویی و اطو درب منزل به شما تحویل خواهند داد. البته فراموش نشود چه ثبت سفارش برای لباس و چه برای پتو می‌توانید اقدام کنید.

در طراحی وب سایت خدمات آنلاین خشکشویی زودشور سعی شده کلیه مراحل بر اساس استاندارد های ثبت سفارش خدمات آنلاین صورت پذیرد با بهره گیری از محیطی ساده و کاربر پسند این امکان برای کلیه کاربران اینترنتی که آشنایی کمی با فرآیند فروشگاه های اینترنتی و خدمات آنلاین دارند فراهم شده که بتوانند به راحتی از خدمات ما استفاده کنند.
اما هدف اصلی بر روی اسمارت فون و تبلت است. امروزه روند رو به رشد و نفوذ موبایل‌ها و تبلت‌ها به گونه‌ای بوده است که حالا جزء جدایی ناپذیر زندگی افراد مختلف شده است. با نگاهی به این روند رو به رشد ، ضرورت بهره‌برداری کسب‌وکارها از یک نرم‌افزار موبایل، بیش از گذشته احساس می‌شود.

بی شک اپلیکیشن‌های موبایل از محبوبیت زیادی برخوردار هستند و بسیاری از فعالیت‌هایی که در گذشته فقط از طریق کامپیوترهای شخصی صورت می‌پذیرفت، امروزه به آسانی از طریق گوشی‌های هوشمند قابل انجام است. آمارها نشان می‌دهد که روز به روز به تعداد کاربران تلفن‌های هوشمند افزوده می‌شود. از این رو ، جهت ارتباط هر چه بیشتر و بهتر و راحتر خدمات خشکشویی آنلاین زودشور با مشتریان خود ، خدمات خشکشویی را برای اولین بار به صورت اپلیکشن اندروید و IOS ارائه کرده که مشتریان میتوانند از این سرویس استفاده نمایند.

بر اساس گزارش اعلام شده توسط روابط عمومی زودشور، برای شروع سه منطقه یک ، سه و چهار برای سرویس دهی اولیه انتخاب شده است و در مرحله ی بعدی مناطق شمال غربی تهران اضافه خواهد شد. در نهایت انتظار داریم تا پایان سال تمام مناطق تهران تحت پوشش قرار بگیرد.

لینک دانلود اپلیکیشن زودشور:

Iphone app

https://itunes.apple.com/us/app/zoodshoor/id1167989887?mt=8

android app

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zoodshoor.store.android

android app cafebazar

https://cafebazaar.ir/app/com.zoodshoor.store.android/?l=fa

Share

دیدگاه ها بسته شده است