نام استارتاپ: محتوایار

وب سایت: MohtavaYar.com

سال تاسیس: ۱۳۹۴

موضوع: تولید و توزیع محتوا

نام صاحب استارتاپ: محسن الهامیان – سجاد مزیدی

توضیح بیشتر:
محتوایار تیمی فعال در زمینه تولید و توزیع محتوا با آرمان ایجاد برند رسانه‌ای اختصاصی برای مجموعه‌های فعال در حوزه‌های گوناگون است. ما با استفاده از تولید محتوای اختصاصی مرتبط با مجموعه شما و توزیع آن در شبکه‌های توزیع متفاوتی همچون نشریه اختصاصی شما، سایت شما، اپ اندروید شما و شبکه‌های اجتماعی شما (حداقل ۵ شبکه از جمله تلگرام، توییتر، اینستاگرام، فیس‌بوک، لینکداین و …) اقدام به ایجاد برند رسانه‌ای اختصاصی می‌کنیم. در این حالت مجموعه شما در شبکه وسیعی شامل حداقل ۱۰ بازوی توزیع محتوا به جذب مخاطب و تعامل و ارتباط با آنان می‌پردازد.
ویژگی برتر ما نسبت به دیگر تیم‌های تولید محتوا، تمرکز و حساسیت در مورد توزیع محتوا و همچنین پیگیری بازخوردها و آمارها برای بهبود برنامه فعالیت محتوایی و رسانه‌ای هر مجموعه است. ما با بررسی مجموعه شما، از طریق ارائه یک پیش‌برنامه فعالیت محتوایی و رسانه‌ای در مورد مجموعه شما، پیش از شروع کار، با اعداد و ارقام مشخص، میزان بازخوردهایی در هر کدام از کانالهای توزیع که در بالا گفته شد را تضمین می‌کنیم.
ارائه پیش‌برنامه فعالیت محتوایی و رسانه‌ای برای مجموعه شما رایگان است. پس با خیال راحت با ما تماس بگیرید تا به بررسی دقیق موضوع بپردازیم.

Share

1 دیدگاه

  1. محمد رفیعی گفت:

    کار با محتوایار یه تجربه خاصه. اونها به خوبی بازاریابی محتوایی و همینطور بازاریابی چند کاناله رو اجرایی میکنن در پروژه‌هایی که تحویل میگیرن و یه رسانه بزرگ با بازوهای گسترده و هماهنگ رو برای برندها میسازن.
    واقعا توصیه میشه. 😉

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *