Warning: escapeshellarg() has been disabled for security reasons in /home/adminstw/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/ImageMagick.php on line 161

Warning: escapeshellarg() has been disabled for security reasons in /home/adminstw/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/ImageMagick.php on line 235

Warning: escapeshellarg() has been disabled for security reasons in /home/adminstw/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/ImageMagick.php on line 236

Warning: escapeshellarg() has been disabled for security reasons in /home/adminstw/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/GraphicsMagick.php on line 123

Warning: escapeshellarg() has been disabled for security reasons in /home/adminstw/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/GraphicsMagick.php on line 182

Warning: escapeshellarg() has been disabled for security reasons in /home/adminstw/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/GraphicsMagick.php on line 183

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 6882 bytes written, possibly out of free disk space in /home/adminstw/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/Gd.php on line 428

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 122 bytes written, possibly out of free disk space in /home/adminstw/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/includes/class-wp-optimize-htaccess.php on line 135

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 122 bytes written, possibly out of free disk space in /home/adminstw/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/includes/class-wp-optimize-htaccess.php on line 135
رپورتاژ: پاستیل | استارتاپ شو

چگونه می توان تردد پرسنل را در مکان های پراکنده ثبت کرد؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و مشکلات ناشی از ثبت دستی تردد ، ضرورت استفاده از نرم افزارهای حضور و غیاب روز به روز بیشتر احساس میشود. آنچه اکنون نیاز به ارائه راهکار دارد نرم افزاری متناسب با نیاز هر سازمان است.

قطعا یک راهکار نرم افزاری با ویژگی های مشخص نمی تواند پاسخگوی کسب و کارهای مختلف با نیازهای متفاوت باشد. سازمانی را تصور کنید که تعداد زیادی از پرسنل در یک مکان گسترده یا در فضاهای مختلف به صورت پراکنده در حال فعالیت هستند. مسلما نیاز چنین سازمانی  با سیستم حضور و غیاب کسب و کاری که دارای پرسنل مشخص در یک مکان مشخص  است؛  رفع نمی شود.

این سازمان باید برای هر شعبه یا هر ورودی خود به طور جداگانه دستگاه حضور و غیاب تهیه کند که برای اکثر سازمان ها صرفه اقتصادی ندارد.

مثال دیگری که می توان در این مورد زد؛ شرکت های نوپا و کوچکی هستند که پرسنل محدودی دارند. به نظرتان چنین کسب و کاری با این شرایط می تواند برای خرید یک دستگاه حضور و غیاب هزینه کند؟

دو مثال ذکر شده روشن می کند که خرید دستگاه حضور و غیاب با وجود مزیت های مختلف همیشه توجیه اقتصادی ندارد. پس پیشنهاد چیست؟

شرکت مهندسی کسرا با سابقه طولانی در زمینه تولید نرم افزار حضورو غیاب، برای سازمان ها و کسب و کارهایی که دغدغه  ثبت تردد پرسنل خود در مکان های پراکنده را دارند؛ راهکاری با نام نرم افزار پاستیل ارائه کرده است. از پاستیل می توان به عنوان به صرفه ترین و آسان ترین راهکار جهت ثبت تردد نام برد .

نرم افزار پاستیل و ثبت ترددها در مکان های پراکنده

نرم افزار پاستیل به منظور حذف ساعت حضور و غیاب ، کاهش هزینه‌ها و کنترل هوشمندانه تردد تولید شده است.

روش کار با نرم افزار پاستیل با دو نسخه‌ی اندروید و ios  بسیار آسان است. کافی است موقعیت‌های مختلف ورود و خروج را روی نرم افزار تعریف کنید و از پرسنل خود بخواهید که GPS تلفن همراه خود را روشن کنند.

به این ترتیب به محض ورود کارمند در محدوده‌های تعریف شده، ورود ثبت شده و با خارج شدن از محدوده‌ی مورد نظر خروج فرد ثبت می شود.

با این نرم افزار، کسب و کارها می توانند با هزینه‌ای بسیار کمتر از نصب دستگاه و گیت‌های تردد، به راحتی همه‌ی رفت و آمدها را با ابزاری کاملا مقرون به صرفه کنترل کنند.

میزان دقت این نرم افزار حدود ۱۰۰ متر است. به عبارتی شعاع محدوده تردد ۵۰ متر در نظر گرفته شده است. اما با این وجود همه چیز در اختیار مدیر سیستم است و میتواند شعاع موردنظر برای تردد کارکنان را به اندازه دلخواه تغییر دهد. برای نمونه می توان از یک شرکت تولید کاشی و سرامیک مثال زد که دارای چندین ورودی در یک فضای گسترده است. این کسب و کار متناسب با فضا و محوطه سازمانی خود درخواست زوم ۴۰۰ متری را می کند و به این ترتیب به محض ورود یا خروج فرد در این محوطه ۴۰۰ متری تردد او ثبت می شود.

این نرم افزار برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

شرکت‌هایی که به این نرم افزار نیاز دارند در دو دسته قرار می‌گیرند:

 • شرکت‌های کوچکی که خرید دستگاه حضور و غیاب برایشان به صرفه نیست. یعنی تعداد پرسنل شان کم است و بودجه کافی نیز ندارند.
 • شرکت‌هایی که گسترده هستند یا چندین شعبه در مکان‌های مختلف دارند و به نرم افزاری نیاز دارند که مکان‌های مختلف را پوشش دهد.

مزیت های نرم افزار پاستیل چیست؟

۱- پوشش پراکندگی پرسنل: نکته اول بحث پوشش پراکندگی پرسنل است که به شرکت ها کمک می کند با خیالی آسوده تردد کارکنان خود را در هر فضایی که فعالیت دارند یا در هر مکانی که برای ماموریت می روند کنترل کنند.

۲-مشاهده تردد پرسنل : با این مزیت مدیران می توانند در منزل، مسافرت و هر جایی که هستند تنها با دسترسی به اینترنت وضعیت ترددها را بررسی کنند و در لحظه آن ها را مورد بررسی قرار دهند.

۳-بستر آن هزینه بر نیست: برای خرید، نصب و دانلود چنین نرم افزاری نه تنها نیازی به پرداخت هزینه ی سنگینی ندارید بلکه می توانید؛ خود نرم افزار را به صورت رایگان دانلود کنید.

۴- استفاده با گوشی هوشمند: امروزه تلفن هوشمند حداقل چیزی است که همه کارکنان به آن دسترسی دارند. نصب برنامه پاستیل روی تلفن همراه پرسنل می تواند بدون صرف هزینه بالا، تردد پرسنل را ثبت کند.

مزیت ها و ویژگی های دیگر:

 • نصب این نرم افزار بسیار مقرون به صرفه بوده و کاملا توجیه اقتصادی دارد.
 • دیگر نیازی به صرف هزینه برای خرید دستگاه تردد نیست.
 • به محض ورود و خروج فرد در موقعیت سازمان ورود و خروج وی با دقتی فوق‌العاده ثبت می‌شود.
 • با این نرم افزار برای ثبت ترددها نیازی به مراجعه پرسنل به دستگاه حضور و غیاب نیست.
 • سازمان‌های چند شعبه می‌توانند چندین موقعیت مکانی مختلف را بی‌هیچ محدودیتی تعریف کنند.
 • کسب و کارها می‌توانند از انجام ماموریت های مختلف خود اطمینان حاصل پیدا کنند. به این ترتیب که لوکیشن مکان‌های مختلف را در نرم افزار پاستیل تعریف کرده و حضور افراد به محل مورد نظر را کنترل نمایند.
 • این نرم افزار دارای دو نسخه‌ی اندرید و ios است.

هزینه نصب این نرم افزار چقدر است؟

دمو اپلیکیشن پاستیل هزینه ای ندارد و شما میتوانید این نرم افزار را از کافه بازار، گوگل پلی و سیب اپ به صورت رایگان دانلود کرده ، گروه شخصی خود را ایجاد کنید و به آسانی از قابلیت های زیاد این اپ تا اطلاع ثانوی به طور رایگان استفاده نمایید.

در صورتی که در رابطه با نرم افزار پاستیل ، چگونگی استفاده از آن و کاربردی بودن یا نبودن آن برای سازمان و کسب و کار خود سوالی دارید؛ می توانید از طریق وب سایت و همچنین شماره تماس زیر اقدام به ثبت در خواست دمو فرمایید. با درخواست دمو رایگان می توانید پاسخ بسیاری از سوالات خود را در این زمینه پیدا کنید.

شماره تماس: ۸۸۵۱۱۹۱۰ – ۰۲۱

آدرس سایت: https://www.kasraco.ir

 

Share

1 دیدگاه

 1. امیر گفت:

  عاشقتم یعنی 🙂